TISKOVINY

tiskoviny navrh a vyroba
vizitky

Vizitky

Tiskoviny ve formě vizitek tiskneme standardně na 350g tvrdý vysoce kvalitní papír. Na přání vám vizitky můžeme leskle nebo matně laminovat (zvýšení odolnosti a gramáže). Samozřejmostí je možnost kulatých rohů nebo výseku daného tvaru ve vizitce. Přejete si parciální (UV/3D) lak? Stačí říct.

Letáky

Černobílé nebo plnobarevné, na 80g ofset na roznos, 130g křída jako standard případně na přání až 350 g papír. Možnost laminace, perforace, děrování apod.

letaky
skladane letaky

Skládané letáky

Letáky skládané na půl, nebo na třetinky (nejčastěji DL) a další složitější sklady. Černobílé nebo plnobarevné, na 80g ofset na roznos, 130g křída jako standard případně na přání až 350 g papír, např. jako pozvánky.

Velkoformátové plakáty

Rádi vám vytiskneme velkoformátové plakáty jak do Vaší domácnosti tak na firemní prezentaci! Tiskneme na 150g vysoce bílý polomatný papír. V nabídce je možno také papíry jiných povrchových úprav a gramáží. Plakáty dodáváme standardně smotané na tubusu.

tiskoviny - velkoformatove plakaty
tiskoviny - papirove fototapety na míru

Tapety na zeď

Tapety na zeď dodáváme standardně ve třech provedeních. Klasické vliesové tapety (stačí rozmíchat tapetovací lepidlo, nanést na zeď a přiložit tapetu), vinylové matné tapety samolepící (po sundání krycího papíru rovnou lepíte pohodlně na zeď) a prémiové textilní samolepící tapety bez obsahu PVC (opět stačí sundat zadní krycí papír a aplikovat na zeď).

Billboardy

Je libo standardní euro billboard 5,1 x 2,4m nebo vlastní rozměr? Tiskneme vysoce odolným tiskem na typický billboardový papír s modrými zády (pro překrytí starého motivu). Buďte vidět velkoplošně i vy!

tiskoviny billboardy
tiskoviny - citylight plakat

Citylighty

Citylight je speciální druh papíru určený především pro prosvětlovací boxy jaké můžete vidět např. na zastávkách. Jde o oboustraně vysoce bílý polomatný papír standardně gramáže 150g s jednostranný plnobarevným potiskem.

Katalogy (brožury)

Katalogy (brožury) pro vaši firemní prezentaci. Možnost volby typu vazby (šitá, lepená, kroužková, kroužková skrytá, apod), obálky (vyšší gramáž nebo laminace). Široká škála papírů a dokončení (záložka, výsek na vizitku, kapsa na dokumenty a mnoho dalšího).

tiskoviny katalogy brozury
tiskoviny - papirove slozky

Firemní složky

Firemní složky pro pohodlné a stylové předávání dokumentů (faktur, návodů, výstupů vaší prezentace, …) svým zákazníkům. Možnost výseku na vizitku, laminace, oboustranného potisk,…

Bloky

Bloky s vlastní obálkou i vnitřními listy. Vazba šitá V1, lepená V2 nebo twin wire (kroužková kovová). Možnost nadstandardních zhodnocení – výsek tvaru, vložení samolepek, kapsy na dokumenty, a mnoho dalšího.

tiskoviny - bloky