Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.

Naši opičáci

o-nas

O nás

Tiskárna v Českém Těšíně - MonkeyPrint.cz a její historie se táhne až do roku 2011, kdy byla založena společnost Luxury Shops, s.r.o., která se celou dobu své činnosti věnuje textilní výrobě. Ze začátku společnost prováděla čistě potisk textilu, ať už legín, triček nebo mikin, které prodávala prostřednictvím svého e-shopu.


Postupně během let 2013 a 2014 došlo k rozšíření činnosti o výrobu zakázkového potisku textilu a výrobu oblečení pro různé sportovní týmy, rodinné oslavy a jiné příležitosti.


V roce 2018 byla Tomášem a Romanem založena druhá společnost beSURE s.r.o. a tím také založena ochranná známka Monkeyprint.cz. Oba zakladatelé si tak splnili svůj sen a dali dohromady tým dynamických mladých kreativních šílených flexibilních, ale hlavně spolehlivých lidí, kteří svou práci milují!


Zhodnocení textilu bylo rozšířeno o výšivky textilu. Do tiskové výroby se zakoupily velkoplošné a digitální tiskárny, CNC fréze, řezací plotry a další nezbytné technologie, abychom my, opičáci, byli schopni splnit jakékoliv Vaše požadavky.

I my, tým Monkeyprint.cz, jsme se rozhodli zřídit e-shop pro pár svých projektů. A tak se zrodil ekomazlicek.cz, který je zaměřen na kočičky. Při jeho tvorbě jsme spojili naše nápady a technologie a vznikly úžasné designové škrabadla, ručně šité heboučké pelíšky, trička, plecháčky a v neposlední řadě i tapety s kočičími motivy. Tímto e-shopem jsme se rozhodli i pomáhat a to opuštěným kočičkám z útulku. Z každé Vaši objednávky přispíváme část finančních prostředků právě tam.

Děkujeme, že jste s námi.

 tym

 

NÁŠ TÝM OPIČÁKŮ!​

 

monkeyprint_tom monkeyprint_roman

Ing. Tomáš Šurlák, MBA

Bc. Roman Bystřičan
JEDNATEL JEDNATEL
tomas@be-sure.cz roman@be-sure.cz

 

 

monkeyprint_natalie mceclip0-5 monkeyprint_ivana
Natálie Ivana
VEDOUCÍ VÝROBY ASISTENTKA VYŠÍVACÍ DÍLNA
+420 604 494 707
asistentka@be-sure.cz
ingrid misa monkeyprint_bez_fotky
Ingrid Míša Sylva
VÝROBA TEXTILNÍ VÝROBA VÝROBA
monkeyprint.cz - zamestnanci-01 monkeyprint_bez_fotky monkeyprint_renata
Henry Ondra Ing. Renáta Červenáková
MANAGER ŠTĚSTÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ

 

 


 

 Dotace

dotace rozvoj dotace porizeni
mceclip0-1 dotace zahranicni trhy

    

 

 

 

Zpět do obchodu