TECHNOLOGIE

Monkeyprint.cz - technologické zázemí - 3D reklama, CNC fréza, digitální výsek

Digitální výsek / CNC fréza

Umím vyseknout/ vyřezat do daného tvaru samolepky, papír, kartón, vlnitou lepenku, PVC desky, kapa desky, dibondové AL desky. Také umím frézovat do dřeva, plexiskla a hliníku. Krabička na míru vašemu výrobku, na víno nebo dárek vám nikdy nebyla blíž! 

Velkoplošný latexový tisk

Umím skvěle tisknout obrazyvelkoplošné plachtysamolepkytapety a mnoho dalšího! Jsem zdravotně nezávadná, protože nepoužívám ředidla a zároveň je můj tisk extrémně odolný! Pořiďte si ode mne důkaz místo slibů!

Monkeyprint.cz - technologické zázemí - latexový tisk

Velkoplošný UV tisk

Specialista na bannery všech rozměrů (největší velkoplošná tiskárna na trhu) a mnoho dalšího! Nepřekonatelná odolnost tisku v porovnání s ostatními technologiemi dostupnými na trhu. Vysoká UV stálost a otěruodolnost. Možnost tisku bílou pro speciální aplikace.

Monkeyprint.cz - Velkoplošný UV tisk
Monkeyprint.cz - digitální tisk vizitek, letáků, katalogů a mnoho dalšího

Digitální tisk

Profesionální ekologický tisk ve vysokém rozlišení. Pravidelné kalibrace barev pro  maximální věrohodnost barev.  Je libo vizitky, letáky, brožury V1 nebo twin-wire kroužkovou vazbu? To vše ve v rychlém čase a nejvyšší kvalitě!

Laminace

S mou pomocí se možné nanášet lesklé i matné laminace a to jak za studena tak za tepla pro potlačení tzv. silveringu. Laminace je dodatečná průhledná ochranná vrstva pro maximalizaci UV a mechanické ochrany vašich tiskovin (například samolepek a polepů aut). Laminování také zvyšuje hmotnost vizitek – silnější vizitky, působí luxusnějším dojmem.

monkeyprint.cz - laminování tisků, zvýšení mechanické a UV ochrany
Monkeyprint.cz - řezací plotr pro tvorbu řezané reklamy, ořezávané samolepky a digitální výsek

Řezací plotry

Nařežu na tvar fólie na textil, vyřezávané polepy aut nebo třeba řezanou reklamu na vaši prodejnu!  Mám v monkeyprint.cz pár bratříčků, abychom zvládali společně řezat vše v co nejkratším čase a co nejvyšší kvalitě 🙂

Vyšívání

Vyšíváme na celkem 6ti 15jehlových hlavách! To je celkem 90 vyšívacích jehel, skvělé, no ne? Profesionální produkční stroje schopné vyšívat Vaše zakázky 24 hodin denně 7 dní v týdnu, to vše proto, abyste měli vaši zakázku hotovou v co nejkratším čase. Díky speciálním rámečkům jsme schopni vyšívat také nadrozměrné nebo tuhé výrobky nebo např. kšiltovky. Vyšíváme jak klasické tak 3D výšivky!

Monkeyprint.cz -technologické zázemí - profesionální strojní výšivky do textilu
Monkeyprint.cz - sublimační tisk

Sublimační tisk

Velkoplošný sublimační tisk na textil všeho druhu, ale také na celou řadu reklamních předmětů! Vysoce kvalitní inkousty a tisk zaručují precizní výsledek . Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte např. potisk klubových dresů nebo moderní reklamní potisk plecháčků i Vy.

Kašírování

Přemýšleli jste někdy, jak se lepí PVC, kapa nebo například hliníkové dibondové velkoplošné desky? Tajemství prozrazeno, speciální bubble-free stůl umožňuje rychlé, přesné velkoplošné lepení bez bublin. Proto můžete být z námi nalepených desek naprosto unešení 🙂

Monkeyprint.cz - stolový laminátor bubble free pro kašírování desek
Monkeyprint.cz - elektrická řezačka papírů pro precizní řezání vizitek, letáků a grafických papírů

Řezání papíru

Zajišťuji rychlé, přesné a bezpečné řezání papírů všeho druhu – vašich vizitek, letáků, katalogů, pozvánek a všeho dalšího, co si zamanete. Speciální LED laserový systém zpřesňuje řezání všech tiskovin, stejně jako počítačově programovatelná paměť pro automatické řezání.