Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.

Technologie

summa

Digitální výsek / CNC fréza

Umím vyseknout/vyřezat do daného tvaru samolepky, papír, kartón, vlnitou lepenku, PVC desky, kapa desky, dibondové AL desky. Také umím frézovat do dřeva, plexiskla a hliníku. Krabička na míru vašemu výrobku, na víno nebo dárek Vám nikdy nebyla blíž!

 

Velkoplošný latexový tisk

Umím skvěle tisknout obrazy, velkoplošné plachty, samolepky, tapety a mnoho dalšího! Jsem zdravotně nezávadná, protože nepoužívám ředidla a zároveň je můj tisk extrémně odolný! Pořiďte si ode mne důkaz místo slibů!

V roce 2023 jsme pořídili další novou latexovou tiskárnu nejnovější generace, díky které jsme schopni Vám poskytnout ještě větší kvalitu tisku. Tato tiskárna disponuje i bílým inkoustem, čímž se z polepů výloh stává dokonalost. Živé barvy, výrazný kontrast díky ryze černým odstínům a ostrý 4bodový text - to vše se ukrývá v této latexové tiskárně HP. Rychlý tisk ji není cizí a proto je to skvělý pomocník, když Vám zakázka spěchá. Tiskárna využívá inovativních inkoustů na vodní bázi - bez škodlivých látek znečišťujících ovzduší a bez zápachu - díky tomu je s ní tisk vysoce ekologický.

 

monkeyprint_digitalni_tisk

Digitální tisk

Profesionální ekologický tisk ve vysokém rozlišení. Pravidelné kalibrace barev pro maximální věrohodnost barev. Je libo vizitky, letáky, brožury V1 nebo twin-wire kroužkovou vazbu? To vše ve v rychlém čase a nejvyšší kvalitě!

 

Laminace

monkeyprint_laminace
S mou pomocí se možné nanášet lesklé i matné laminace a to jak za studena tak za tepla pro potlačení tzv. silveringu. Laminace je dodatečná průhledná ochranná vrstva pro maximalizaci UV a mechanické ochrany vašich tiskovin (například samolepek a polepů aut). Laminování také zvyšuje hmotnost vizitek – silnější vizitky, působí luxusnějším dojmem.

 

monkeyprint_rezaci_plotry

Řezací plotry

Nařežu na tvar fólie na textil, vyřezávané polepy aut nebo třeba řezanou reklamu na vaši prodejnu! Mám v monkeyprint.cz pár bratříčků, abychom zvládali společně řezat vše v co nejkratším čase a co nejvyšší kvalitě 🙂

 

Vyšívání

monkeyprint_vysivky
Vyšíváme na celkem 23 15jehlových hlavách! To je celkem 345 vyšívacích jehel, skvělé, no ne? Profesionální produkční stroje schopné vyšívat Vaše zakázky 24 hodin denně 7 dní v týdnu, to vše proto, abyste měli vaši zakázku hotovou v co nejkratším čase. Díky speciálním rámečkům jsme schopni vyšívat také nadrozměrné nebo tuhé výrobky nebo např. kšiltovky. Vyšíváme jak klasické tak 3D výšivky!

 

monkeyprint_sublimace

Sublimační tisk

Velkoplošný sublimační tisk na textil všeho druhu, ale také na celou řadu reklamních předmětů! Vysoce kvalitní inkousty a tisk zaručují precizní výsledek . Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte např. potisk klubových dresů nebo moderní reklamní potisk plecháčků i Vy.

 

Kašírování

monkeyprint_kasirovani_desek
Přemýšleli jste někdy, jak se lepí PVC, kapa nebo například hliníkové dibondové velkoplošné desky? Tajemství prozrazeno, speciální bubble-free stůl umožňuje rychlé, přesné velkoplošné lepení bez bublin. Proto můžete být z námi nalepených desek naprosto unešení 🙂

 

monkeyprint_rezani_letaku_vizitek_grafickych_papiru

Řezání papíru

Zajišťuji rychlé, přesné a bezpečné řezání papírů všeho druhu – vašich vizitek, letáků, katalogů, pozvánek a všeho dalšího, co si zamanete. Speciální LED laserový systém zpřesňuje řezání všech tiskovin, stejně jako počítačově programovatelná paměť pro automatické řezání.
Zpět do obchodu