Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.
Neohodnoceno

Reklamní áčka

Reklamní áčko je skvělý způsob, jak přitáhnout kolemjdoucích potencionálních zákazníků a představit jim Vaší nabídku či upoutat je akcí. Reklamní áčko je cenově dostupná a snadno ovladatelná reklamní plocha, kterou můžete umístit všude, kde je to potřeba.

 

Chcete-li plakáty do těchto reklamních áček - navštivte produkt Velkoplošné plakáty, kde jej můžete objednat. V případě, že chcete mít áčko oboustranné nezapomeňte zadat DVA KUSY!

Rozměr
Typ áčka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Druh "áčka"
Grafika
P-01
P-1
P-10
P-100
P-1000
P-10000
Kód: 269/A1 269/A3 269/A2 269/A4 Zvolte variantu
3 509 Kč / ks 3 509 Kč / ks 2 904 Kč / ks 2 904 Kč / ks od 2 904 Kč / ks 2 900 Kč bez DPH 2 900 Kč bez DPH 2 400 Kč bez DPH 2 400 Kč bez DPH od 2 400 Kč bez DPH
Kategorie: Prezentační systémy / EXPO
konfigon: 1
product-type: nalepky
schovat-rozmer: 1
Doprava zdarma monkeyprint.cz
KVALITA A PRECIZNOST
Prozákaznický přístup
Široká škála služeb

Reklamní áčka jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Exteriérové varianty jsou pak opatřeny závažím a pružinou a díky tomu jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Vybírat můžete ze dvou velikostí a variant.

Reklamní áčka jsou skvělým způsobem, jak zvýšit povědomí ať už o vašem kamenném obchodě nebo restauraci, a přilákat nové zákazníky. Můžete je použít k propagaci svých produktů nebo služeb, k oznámení slev nebo akcí, nebo k jednoduše připomenutí lidem, že váš podnik existuje.

Díky vysoce kvalitní latexové technologii jsou tyto reklamní áčka UV stálé a voděodolné.

Chcete-li plakáty do těchto reklamních áček - navštivte produkt Velkoplošné plakáty, kde jej můžete objednat. V případě, že chcete mít áčko oboustranné nezapomeňte zadat DVA KUSY!

 

Zpět do obchodu