Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.
Neohodnoceno

Potisky

Máte vlastní textil a potřebujete jej potisknout? Není problém. Nabídnout Vám můžeme hned několik technologií potisku a velkou škálu barevných fólií

Kód: 334
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Kategorie: Textil
konfigon: 1
product-type: nalepky
schovat-rozmer: 1
poptavka: 1
? form-1: <label>Šířka v cm</label> <input type="number">
? form-2: <label>Výška v cm</label> <input type="number">
? form-3: <label>Počet kusů</label> <input type="number">
? form-4: <label>Textil:</label> <select name="Textil" id="Textil"> <option value="Do textilu od monkeyprint.cz">Do textilu od monkeyprint.cz</option> <option value="Mám vlastní textil">Mám vlastní textil</option> </select>
Doprava zdarma monkeyprint.cz
KVALITA A PRECIZNOST
Prozákaznický přístup
Široká škála služeb

Textil Vám zvládneme potisknout několika technologiemi:

  • transferový potisk - používá se u jednoduchých potisků, většinou jednobarevných či dvoubarevných. Motiv se vyřeže na speciální nažehlovací fólii a následně se zažehlí do textilu.
  • digitální transferový potisk - tento způsob je vhodný především pro složité motivy jako jsou barevné obrázky či fotografie.
  • sítotisk - nejvíce se hodí k potisku reklamního zboží s hladkými a rovnými povrchy. Používá se především pro jednoduché motivy o max. 8 barvách. Touto technologií vyrábíme textil pouze od 25 kusů a výše.
Zpět do obchodu