Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.
Neohodnoceno

Nášivky

Nášivky vyšíváme do velmi kvalitního podkladového materiálu pro co nejkvalitnější výstup! Tento produkt je natolik specifický, že jej není možné ocenit online. Neváhejte a poptejte si nášivky skrze náš kontaktní formulář a my Vám zašleme obratem cenovou nabídku na míru!

Kód: 240
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Kategorie: Textil
konfigon: 1
product-type: nalepky
schovat-rozmer: 1
poptavka: 1
? form-1: <label>Šířka v cm</label> <input type="number">
? form-2: <label>Výška v cm</label> <input type="number">
? form-3: <label>Počet kusů</label> <input type="number">
? form-4: <label>Zakončení - zadní strana:</label> <select name="Zakončení - zadní strana" id="Zakončení - zadní strana"> <option value="Čistá nášivka - našiju si sám">Čistá nášivka - našiju si sám</option> <option value="Nažehlovací nášivka">Nažehlovací nášivka</option> <option value="Nášivka se suchým zipem - háčková část">Nášivka se suchým zipem - háčková část</option> <option value="Nášivka se suchým zipem - háčková i mechová část">Nášivka se suchým zipem - háčková i mechová část</option> </select>
Doprava zdarma monkeyprint.cz
KVALITA A PRECIZNOST
Prozákaznický přístup
Široká škála služeb

Jediný rozdíl nášivky oproti výšivce je výhoda, že se nemusí hned řešit umístění, velikost oblečení apod. Nášivka je buď připravená přímo k našívání, nebo ji připravíme na speciální vrstvě zažehlovací fólie, která je na zadní straně nášivky natavena a vy si ji jednoduše na oděv zažehlíte. Díky tomu není nutno žádné další šití.

Nášivku Vám můžeme zažehlit lisem přímo u nás dle domluvy a Vašich potřeb.

Zpět do obchodu