Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.
Neohodnoceno

Monomerická transparentní samolepka

Oživte své produkty s kvalitními samolepkami. Použití se meze nekladnou. Můžete s nimi ozdobit např. krabice, balíčky, obálky, sáčky.

Laminace
Ořez samolepky
Tisk (velkoplošný)
Podtisk bílou
Grafika
P-01
P-1
P-10
P-100
P-1000
P-10000
Kód: 324
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepící fólie
konfigon: 1
product-type: nalepky
cenam: 465
cena1: 335
cena5: 295
cena50: 265
cena100: 245
plotr: 149
vysek: 249
vysvyr: 349
lamlesk: 189
lammat: 189
Doprava zdarma monkeyprint.cz
KVALITA A PRECIZNOST
Prozákaznický přístup
Široká škála služeb

Samolepky Vám nabízí všestranné použití. Můžete je použít pro doplnění vzhledu Vašich balíčků, či produktů. Můžete je nalepit i na zeď, auto a další různé povrchy. Tyto transparentní samolepící fólie se výborně hodí např. otevírací doby do výloh, sklenice či cokoliv jiného, kde chcete zachovat barvu pozadí plochy, kterou polepujete, či jeho průhlednost.

Životnost této fólie se pohybuje mezi 2-3 lety.

Monomerická transparentní samolepka je vhodná především na rovné povrhy v interiéru. V exteriéru je vhodná pouze na krátkodobé použití (např. jednorázové akce, apod.) Laminace této fólie prodlouží její životnost. Laminaci si můžete zvolit lesklou či matnou. 

Samolepky dodáváme buď na archu (více samolepek na jednom archu), či vyseknuté přímo na požadovaný tvar (jednotlivě). Rozměr a tvar si můžete libovolně zvolit.

 

Máte-li přímo zájem o samolepky vhodné do exteriéru (polepy výloh, či aut) s vyšší trvanlivostí a kvalitou - navštivte produkt Polepy aut a výloh.

Zpět do obchodu