Tyto nově spuštěné webové stránky jsou stále ve vývoji. Může se tedy stát, že se objeví chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám, prosím, vědět! Děkujeme moc za pochopení a pomoc.
Neohodnoceno

Litá samolepka

Hledáte-li samolepku vhodnou pro polepy aut, nepravidelné povrchy, prolisy, ale i pro interiérové použití - je tato velmi kvalitní litá fólie ideální.

Druh samolepky
Laminace
Ořez samolepky
Grafika
P-01
P-1
P-10
P-100
P-1000
P-10000
Kód: 326
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepící fólie
konfigon: 1
product-type: nalepky
cenam: 875
cena1: 650
cena5: 550
cena50: 500
cena100: 450
plotr: 149
vysek: 249
lamlesk: 379
Doprava zdarma monkeyprint.cz
KVALITA A PRECIZNOST
Prozákaznický přístup
Široká škála služeb

Samolepky Vám nabízí všestranné použití. Můžete je použít pro doplnění vzhledu Vašich balíčků, či produktů. Můžete je nalepit i na zeď, auto apod.

Životnost této fólie se pohybuje mezi 7-10 lety. Pro zlepšení kvality a prodloužení životnosti a větší UV ochranu můžete samolepky opatřit laminací - lesklou nebo matnou.

Litá samolepka je vhodná jak do exteriéru, tak i do interiéru. Díky její kvalitě a snadné manipulaci je velmi oblíbená. Nejčastěji se využívá pro aplikace na nepravidelné povrchy díky její pružnosti.

Samolepky dodáváme buď na archu (více samolepek na jednom archu), či vyseknuté přímo na požadovaný tvar (jednotlivě). Rozměr a tvar si můžete libovolně zvolit.

Další variantou, kterou nabízíme je speciální litá fólie určena výhradně pro polepy vozidel - najdete ji pod produktem - Litá samolepka CAR WRAP

Zpět do obchodu