VÝROBA SAMOLEPEK

výroba samolepek etiket

Samolepící etikety

Výroba samolepek, které mohou být buď papírové nebo plastové. U plastové verze si můžete zvolit také mezi lesklou či matnou povrchovou úpravou nebo například laminací pro zvýšení odolnosti. Všechny samolepky Vám samozřejmě tvarově vyřežeme.

Průhledná samolepka

Průhledná plastová PVC samolepka s voděodolným tiskem vhodná pro aplikaci na rovné povrchy. Samolepku je možno laminovat lesklou nebo matnou laminací pro zvýšení mechanické a UV ochrany. V případě aplikace na sklo je možno vytisknout zrcadlově.

průhledná samolepka
fototapety na míru - výroba samolepek na zeď

Samolepky na zeď

Fólie s lepidlem určeným pro umístění na zeď! Matný povrch pro eliminaci odlesků od světel. Možnost tvarového ořezu. S instalací vám rádi pomůžeme, případně zašleme přehledný návod – nalepení zvládne opravdu každý, nebojte se.

PVC samolepky

Plastová PVC samolepka s voděodolným tiskem vhodná pro aplikaci na rovné povrchy. Samolepku je možno laminovat lesklou nebo matnou laminací pro zvýšení mechanické a UV ochrany.

pvc samolepky - polepy na auto
výroba samolepek na arch

Samolepky na archu

Plastové nebo papírové samolepky s Vašimi motivy na archu. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí. Velikost archu a počet samolepek si můžete zvolit libovolně. Tento produkt je možný v lesklé i matné povrchové úpravě, s laminací pro zvýšení odolnosti, ve variantě tisku na průhlednou fólii či na fólii se zvýšenou lepivostí na problémové povrchy (obecně plasty).

Samolepky na kusy

Plnobarevné plastové PVC nebo papírové samolepky vyseknuté na jednotlivé kusy (klidně do tvaru opičáka). Nebojte se, u nás za přípravu raznice neplatíte ani korunu a tvarů si můžete navolit kolik vás jen napadne!

výroba samolepek na kusy
one vision perforovane okenní folie

Perforované okenní fólie

Takzvané OWV (One Way Vision) fólie určené pro polepy výloh a dopravních prostředků. Tuto fólii můžete znát typicky z polepů autobusů, kdy lidé zvenku vidí reklamu, ale lidé zevnitř vidí nerušeně ven. Pracujeme výhradně s fóliemi ATESTOVANÝMI dle MD na dopravní prostředky (únikové cesty).

Magnetky

Magnetické samolepky si jednoduše nalepíte například na sklo, na samolepku si můžete vytisknout jakýkoliv motiv a následně takto využívat jako nástěnku 🙂 Nabízíme možnost ořezu na požadovaný tvar a laminaci.

výroba magnetek s ořezem na tvar
písková folie

Pískové okenní fólie

Samolepící okenní fólie s imitací pískovaného (mléčného) skla. Fólie je možno dodat potištěné vlastním motivem nebo bez potisku, případně s tvarovým ořezem s přenosovou fólií. Pískovou fólii Vám nabízíme ve variantě s tzv. kanálkovým lepidlem pro jednoduchou aplikaci bez bublin!