VÝROBA POTISKŮ, VÝŠIVEK A NÁŠIVEK

potisk na tričko

Na textil Vám rádi zhotovíme vysoce kvalitní potisky. Ať už pomocí transferového a sublimačního tisku nebo sítotisku. Dokážeme využít možnosti skládání více barev dohromady, použití speciálních např. holografických, zrcadlových nebo tištěných fólií. Potisknout Vám dokážeme např. tričko, mikinu, legíny, ale i polštáře či závěs. Před vlastní výrobou Vám rádi zašleme vizualizaci potisků pro doladění detailů. Zaručujeme vysokou kvalitu výstupů a dlouhou trvanlivost potisků.

Vyšíváme pro Vás na vlastních 6 vyšívacích hlavách, každé o 15 jehlách pro rychlé a plynulé změny ve Vašich vzorech. Vyšíváme zcela běžně na trička, mikiny, kalhoty, kšiltovky, ručníky, osušky, fleece… ale umíme rovněž např. výšivky na kůži nebo pleteninu! Je možné vyšívat i na rozešité nastříhané díly. Např. kravaty, obuv, opasky, tašky a další! Výšivku můžeme umístit téměř kamkoliv – na rukávy, límečky, manžety – pouze s omezením potřeby upnutí do vyšívacího stroje.
nášivka na míru
nášivka na míru

Nášivky vyšíváme do velmi kvalitního podkladového materiálu pro co nejkvalitnější výstup! 

Jediný rozdíl nášivky oproti výšivce je výhoda, že se nemusí hned řešit umístění, velikost oblečení apod. Nášivka je buď připravená přímo k našívání, nebo ji připravíme na speciální vrstvě zažehlovací fólie, která je na zadní straně nášivky natavena a vy si ji jednoduše na oděv zažehlíte. Díky tomu není nutno žádné další šití.

Nášivku Vám můžeme zažehlit lisem přímo u nás dle domluvy a Vašich potřeb.

VELKOOBCHOD S TEXTILEM

Nabízíme Vám velký výběr textilu od kvalitních značek. Abychom Vám ušetřili čas, stačí nám napsat svou představu o hledaném produktu a zašleme Vám konkrétní produkt případně několik produktů pro Váš užší výběr.

V našem katalogu si určitě vyberete to pravé pro Vás!

velkoobchod s textilem