TECHNOLOGICKÉ ZÁZEMÍ

Digitální výsek / CNC fréza

Umím vyseknout/ vyřezat do daného tvaru samolepky, papír, kartón, vlnitou lepenku, PVC desky, kapa desky, dibondové AL desky. Také umím frézovat do dřeva, plexiskla a hliníku. Krabička na míru vašemu výrobku, na víno nebo dárek vám nikdy nebyla blíž! 

Monkeyprint.cz - technologické zázemí - 3D reklama, CNC fréza, digitální výsek
Monkeyprint.cz - technologické zázemí - latexový tisk

Velkoplošný latexový tisk

Umím skvěle tisknou obrazy, velkoplošné plachty, samolepky, tapety a mnoho dalšího! Jsem zdravotně nezávadná, protože nepoužívám ředidla a zároveň je můj tisk extrémně odolný! Pořiďte si ode mne důkaz místo slibů!

Digitální tisk

Profesionální ekologický tisk ve vysokém rozlišení. Pravidelné kalibrace barev pro  maximální věrohodnost barev.  Je libo vizitky, letáky, brožury V1 nebo twin-wire kroužkovou vazbu? To vše ve v rychlém čase a nejvyšší kvalitě!

Monkeyprint.cz - digitální tisk vizitek, letáků, katalogů a mnoho dalšího
monkeyprint.cz - laminování tisků, zvýšení mechanické a UV ochrany

Laminace

S mou pomocí se možné nanášet lesklé i matné laminace a to jak za studena tak za tepla pro potlačení tzv. silveringu. Laminace je dodatečná průhledná ochranná vrstva pro maximalizaci UV a mechanické ochrany vašich tiskovin (například samolepek a polepů aut). Laminování také zvyšuje hmotnost vizitek – silnější vizitky, působí luxusnějším dojmem.

Řezací plotry

Nařežu na tvar fólie na textil, vyřezávané polepy aut nebo třeba řezanou reklamu na vaši prodejnu!  Mám v monkeyprint.cz pár bratříčků, abychom zvládali společně řezat vše v co nejkratším čase a co nejvyšší kvalitě 🙂

Monkeyprint.cz - řezací plotr pro tvorbu řezané reklamy, ořezávané samolepky a digitální výsek
Monkeyprint.cz -technologické zázemí - profesionální strojní výšivky do textilu

Vyšívání

Vyšíváme celkem 6ti 15jehlových hlavách! To je celkem 90 vyšívacích jehel, skvělé, no ne? Profesionální produkční stroje schopné vyšívat Vaše zakázky 24 hodin denně 7 dní v týdnu, to vše proto, abyste měli vaši zakázce hotovou v co nejkratším čase. Díky speciálním rámečkům jsme schopni vyšívat také nadrozměrné nebo tuhé výrobky nebo např. kšiltovky. Vyšíváme jak klasické tak 3D výšivky!

Sublimační tisk

Velkoplošný sublimační tisk na textil všeho druhu, ale také na celou řadu reklamních předmětů! Vysoce kvalitní inkousty a tisk zaručují precizní výsledek . Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte např. potisk klubových dresů  nebo moderní reklamní potisk plecháčků i Vy.

Monkeyprint.cz - sublimační tisk
Monkeyprint.cz - stolový laminátor bubble free pro kašírování desek

Kašírování

Přemýšleli jste někdy, jak se lepí PVC, kapa nebo například hliníkové dibondové velkoplošné desky? Tajemství prozrazeno, speciální bubble-free stůl umožňuje rychlé, přesné velkoplošné lepení bez bublin. Proto můžete být z námi nalepených desek naprosto unešení 🙂

Řezání papíru

Zajišťuji rychlé, přesné a bezpečné řezání papírů všeho druhu – vašich vizitek, letáků, katalogů, pozvánek a všeho dalšího, co si zamanete. Speciální LED laserový systém zpřesňuje řezání všech tiskovin, stejně jako počítačově programovatelná paměť pro automatické řezání.

Monkeyprint.cz - elektrická řezačka papírů pro precizní řezání vizitek, letáků a grafických papírů