REKLAMNÍ BANNERY

reklamní bannery
bannerova plachta

Bannerová plachta

Reklamní bannery ve formě velkoplošné PVC bannerové lité plachty, typicky gramáže 510g, se zpevněnými okraji a kovovými očky co 50 cm. Na přání bez zpevněných okrajů nebo s kovovými očky s rozptylem dle vlastního zadání nebo bez. Typický banner pro zviditelnění na akcích, na plot, na budovu – kamkoliv si zamanete. Grafiku na plachtu Vám velice rádi navrhneme.

Oboustranný banner

Speciální druh reklamních bannerů s černým jádrem zamezujícím prosvítání potisků. Potisk je zde možný oboustranně s vytvořením tunýlků nahoře a dole pro zavěšení a napnutí. Dokončující zpracování možno i dle vašich požadavků jinak.

reklamní banner - oboustranný
dirkovany mesh reklamni banner

Mesh (dírkovaný) reklamní banner

Dírkovaný mesh reklamní banner vhodný pro umístění na fasádu (je zachován výhled z domu, pokud jsou překryty okna) a do volného prostoru, kde je díky dírkám odolnější proti větru. Standardně zpevněné okraje a očka co 50 cm.

Roll-up reklamní banner

Speciální druh banneru do roll-up systémů. Jedná se o vysoce kvalitní nekroutivý PET banner se stříbrnou zadní stranou (můžete umístit před okno a motiv nebude zesvětlen sluncem!). Rovněž dodáváme se hliníkovými roll-up systémy.

roll-up reklamní banner
textilní bannery

Textilní banner

Rádi byste ekologičtější alternativu bannerové plachty? Zvolte si náš textilní banner. Látka je ze 100% PE zakončená zesílenými hranami zapošitím, včetně kovových oček. Možnost dodání systému “bannerové stěny” pro napnutí a umístění do prostoru např. jako fotostěna.

Bannerové stěny

Máte pro svou prezentaci více místa? Cílíte na online? Vyrazte do boje například s bannerovou (foto) stěnou, zašleme Vám kompletní hliníkový lehce složitelný systém včetně nemačkavé matné foto látky (nemusíte se bát odlesků blesků). Odlište se od konkurence a nabídněte díky nám více!

expo bannerové stěny
beach flag reklamní banner

Beach reklamní flagy

Ať už na venkovní akci nebo do haly, využijte systém mušího křídla (beach flag). Moderní řešení, snadno složitelné a přenosné, ve větru se navíc pohybuje, takže zaujme více než statická reklama! Beach flag je viditelný ze všech stran a Váš stánek tak už nikdo nepřehlédne 🙂

Instalace bannerů

Víme, že instalace nejsou pouze o polepech, samozřejmě Vám rádi nainstalujeme také bannerové plachty, PVC cedule nebo hliníkové dibondové desky s Vaší reklamou.

Instalace bannerů

Víme, že instalace nejsou pouze o polepech, samozřejmě Vám rádi nainstalujeme také bannerové plachty, PVC cedule nebo hliníkové dibondové desky s Vaší reklamou.