Vizitky tiskneme standardně na 350g tvrdý vysoce kvalitní papír. Na přání vám vizitky můžeme leskle nebo matně zalaminovat (zvýšení odolnosti a gramáže). Samozřejmostí je možnost kulatých rohů nebo výseku daného tvaru ve vizitce. Přejete si parciální (UV/3D) lak? Stačí říct 🙂

Vizitky

Černobílé nebo plnobarevné, na 80g ofset na roznos, 130g křída jako standard případně na přání až 350 g papír. Možnost laminace, perforace, děrování apod.

Letáky

Letáky skládané na půl, nebo na třetinky (nejčastěji DL) a další složitější sklady. Černobílé nebo plnobarevné, na 80g ofset na roznos, 130g křída jako standard případně na přání až 350 g papír, např. jako pozvánky.

Skládané letáky

Rádi vám vytiskneme velkoformátové plakáty jak do Vaší domácnosti tak na firemní prezentaci! Tiskneme na 150g vysoce bílý polomatný papír. V nabídce je možno také papíry jiných povrchových úprav a gramáží. Plakáty dodáváme standardně smotané na tubusu.

Velkoformátové plakáty

Papírové tapety na zeď pro zajištění prodyšnosti zdi pod tapetou! Dodáváme ve variantě bez lepidla (rozmícháváte si sami tapetovací lepidlo) nebo ve variantě s již naneseným lepidlem kdy stačí tapetu namočit do vody a tapetovat 🙂 Aplikace je extrémně jednoduchá. Bez obsahu PVC a tištěno zdravotně nezávadným latexovým tiskem, který je rovněž extrémně odolný!

Papírové tapety na zeď

POPTÁVKA

Je libo standardní euro billboard 5,1 x 2,4m nebo vlastní rozměr? Tiskneme vysoce odolným tiskem na typický billboardový papír s modrými zády (pro překrytí starého motivu). Buďte vidět velkoplošně i vy!

Billboardy

Citylight je speciální druh papíru určený především pro prosvětlovací boxy jaké můžete vidět např. na zastávkách. Jde o oboustraně vysoce bílý polomatný papír standardně gramáže 150g s jednostranný plnobarevným potiskem.

Citylighty

Katalogy (brožury) pro vaši firemní prezentaci. Možnost volby typu vazby (šitá, lepená, kroužková, kroužková skrytá, apod), obálky (vyšší gramáž nebo laminace). Široká škála papírů a dokončení (záložka, výsek na vizitku, kapsa na dokumenty a mnoho dalšího).

Katalogy (brožury)

Firemní složky pro pohodlné a stylové předávání dokumentů (faktur, návodů, výstupů vaší prezentace, ...) svým zákazníkům. Možnost výseku na vizitku, laminace, oboustranného potisk,...

Firemní složky

Bloky s vlastní obálkou i vnitřními listy. Vazba šitá V1, lepená V2 nebo twin wire (kroužková kovová). Možnost nadstandardních zhodnocení - výsek tvaru, vložení samolepek, kapsy na dokumenty, a mnoho dalšího.

Bloky