DOPRAVA PO CELÉ ČR

doprava gls

GLS - doprava na adresu

Doprava na adresu je možná pomocí GLS. Společnost GLS garantuje doručení zásilky do 24 pracovních hodin od jejího převzetí od prodávajícího. Kurýr Vás bude před doručením telefonicky kontaktovat. Výhodou volby tohoto způsobu je možnost změny doručovací adresy, času či uložení na výdejním místě přepravce.

Tato možnost je vhodné pro objemnější objednávky. Např. větší objem letáků. Větší obrazy. Poutače, bannery a spousta dalšího. 

doprava - osobní odběr

Osobní odběr

Pokud máte rádi osobní jednání, či je pro Vás výhodnější si zboží vyzvednout osobně, můžete si zvolit tuto možnost doručení. O přichystání Vaší objednávky budete informováni naším pracovníkem a můžete se za námi zastavit na naší pobočku v Českém Těšíně – MonkeyPrint.cz, Jablunkovská 853/46, Český Těšín 737 01.

Odběr je možný každý všední den od 8:00 do 16:30 (po domluvě i později).

Zásilkovna - doprava na výdejní místo

Preferujete-li vyzvednutí na výdejním místě – zvolte Zásilkovnu. Vaší objednávku si budete moct vyzvednout na jakémkoliv výdejním místě po celé České republice.

Rádi bychom Vás ovšem upozornili, že tuto možnost dopravy lze využít pouze na menší objednávky. Např. pro objednávky vizitek. Menšího objemu letáků. Malých obrazů a samolepek.