Z široké škály materiálů (PVC deska, hliníková dibondová deska, akrylová barevná deska, dřevo, ...) jsme schopni Vám zhotovit 3D reklamu Vašeho loga pro označení naší prodejny nebo jako dekoraci do interiéru! Neváhejte a kontaktujte nás pro další informace o možnostech zhotovení 🙂

3D reklama

Výroba klasických obdélníkových desek z různých materiálů. Al sendvičové (dibondové) desky jsou nejkvalitnější řešení Vaší deskové reklamy. Deska je tvořena dvěmi hliníkovými plechy mezi nimiž je tuhá plastová výplň. Další možností jsou pěněné PVC desky v široké škále tlouštěk desky (1 mm, 3mm, 5mm, 10mm). Pěněné PVC desky jsou lehké a poměrně odolné řešení pro Vaši deskovou reklamu.

Reklamní poutače

Potištěné desky Vám rádi vyřežeme na požadovaný tvar, je libo jen zakulatit rohy? Chcete místo hranaté desky kruhovou nebo například desku ve tvaru lidské postavy v životní velikosti? Nic z toho není problém, rádi Vám tento tvar vyřežeme na naší CNC fréze! Řezat je možno většinu typů desek a to i do několika úrovní hloubky řezu pro tvorbu zvláštních efektů 🙂

Tvarově vyřezávané desky

Nabízíme polepení také barevných akrylových desek různých tlouštěch a zpracování. Desky mohou být čiré nebo mléčné v různých barvách a také vyřezané do různých tvarů!

Barevné desky

POPTÁVKA

S rostoucím požadavkem na ekologii Vám také rádi zhotovíme reklamní poutač, vyřezávanou postavičku nebo cokoliv jiného dle Vašich představ také z kartónových papírových desek, které můžete velmi jednoduše zrecyklovat a jsou velmi lehké!

Eko desky