Velkoplošná PVC bannerová litá plachta, typicky gramáže 510g, se zpevněnými okraji a kovovými očky co 50 cm. Na přání bez zpevněných okrajů nebo s kovovými očky s rozptylem dle vlastního zadání nebo bez. Typický banner pro zviditelnění na akcích, na plot, na budovu, ...

Bannerová plachta

Speciální druh banneru s černým jádrem zamezujícím prosvítání potisků. Potisk je zde možný oboustranně s vytvořením tunýlků nahoře a dole pro zavěšení a napnutí. Dokončující zpracování možno i dle vašich požadavků jinak.

Oboustranný banner

Dírkovaný mesh banner vhodný pro umístění na fasádu (je zachován výhled z domu, pokud jsou překryty okna) a do volného prostoru, kde je díky dírkám odolnější proti větru. Standardně zpevněné okraje a očka co 50 cm.

Mesh (dírkovaný) banner

Speciální druh banneru do roll-up systémů. Jedná se o vysoce kvalitní nekroutivý PET banner se stříbrnou zadní stranou (můžete umístit před okno a motiv nebude zesvětlen sluncem!). Rovněž dodáváme se hliníkovými roll-up systémy.

Roll-up banner

POPTÁVKA

Rádi byste ekologičtější alternativu bannerové plachty? Zvolte si náš textilní banner. Látka je ze 100% PE zakončená zesílenými hranami zapošitím, včetně kovových oček. Možnost dodání systému "bannerové stěny" pro napnutí a umístění do prostoru např. jako fotostěna.

Textilní banner