Foto obrazy do Vaší domácnosti i firmy

Již od nepaměti hrají malby na plátně významnou roli v umění. Bohužel malíři trávili nad svými obrazy hodiny a hodiny a na to určitě nemáte čas. Naštěstí v dnešní době je zachycením vzpomínky na plátně záležitost minuty! Stačí pouze vybrat vhodný snímek ze své galerie nebo z naší databanky a brzo se můžete těšit z nového doplňku u sebe v obýváku či zasedačce! Kdo by nechtěl mít ve svém interiéru krásnou vzpomínku na příjemné chvíle se svou rodinou, přáteli, zvířecího mazlíčka nebo fotografii z krásné letní dovolené? Chcete obraz do své firmy? Co takhle realizace Vaší významné zakázky nebo nějaká abstrakce na foto obrazu doplňující Váš interiér 🙂

monkeyprint.cz_obraz na plátně
Monkeyprint.cz – foto obrazy do Vaší domácnosti i firmy 🙂

Umělecké plátno

Naše společnost MonkeyPrint.cz tiskne kvalitní foto obrazy na uměleckém plátně. Používáme nejmodernější latexovou tiskárnu, která má mnoho výhod. Tisk je zdravotně nezávadný, ihned po vytištění je připraven k dalšímu zpracování. Tisk je vysoce odolný a UV stálý a naše technologie má zabudovaný spektrofotometr. To znamená, že je prováděna kalibrace barev, díky které si můžete být jisti, že barvy budou odpovídat skutečnosti i při dalších dotiscích.

Stačí kontaktovat svého opičáka, který ochotně a rád zodpoví veškeré Vaše dotazy! Že si nejste jisti kvalitou fotografie? Nevadí, náš tiskař data před tiskem vždy kontroluje! Že nevíte, jestli Vám obraz bude ladit k nové sedačce? Nevadí, rádi to s Vámi zkonzultujeme a poradíme či zašleme náhled, abyste si byli jisti! 

Fotografii, kterou si vyberete naše tiskárna MonkeyPrint.cz vytiskne na obrazové plátno, které se následně vypíná na dřevěný rám. Díky latexovému tisku však nepraskají hrany a zároveň naši grafici před tiskem obrazu provedou kontrolu. V případě zjištění nekvalitních dat Vás budeme obratem kontaktovat! 

Můžete si zvolit rozměr obrazu na plátně dle svého uvážení! Na výběr máte z klasických poměrů 2:3 např. formáty: 20 x 30, 40 x 60, 80 x 120 nebo z oblíbených poměrů 3:4 např. 30 x 40 nebo 60 x 80. Posledním módním trendem jsou obrazy v poměru 1:1, tedy čtvercové formáty 30 x 30, 50 x 50 nebo i většího rozměru 130 x 130! Naše tiskárna MonkeyPrint.cz ale také vytiskne panoramatické foto obrazy na plátně v rozměrech 30 x 90, 40 x 160 nebo si můžete zvolit formát, dle svého uvážení a dokonale tak skloubit vzhled svého interiéru s krásnou vzpomínkou, kterou bude obraz představovat. 

Obrazové koláže

Naše tiskárna MonkeyPrint.cz dokáže také vytvořit vícedílnou koláž z Vašich snímků a obraz tak bude tvořit hotové umělecké dílo. Nabízíme širokou škálu možností – k dispozici je rozdělení snímku do dvou, tří nebo čtyř částí. Vašim jediným úkolem je vybrat tu správnou fotografii! Následně Vám dodáme obraz, který si pověsíte zhruba 3 cm od sebe a zdůrazníte tak jedinečnost snímku.

Důsledná kontrola

Po vytištění obrazu a jeho napnutí na rám je provedena finální výstupní kontrola. Naši zaměstnanci zkontrolují vytištěný obraz na plátně s Vaši objednávkou, kde si dají důraz na kontrolu skrytých vad a schválí tak expedici. Obraz se pečlivě zabalí pro Váš osobní odběr v naší výrobě v Českém Těšíně nebo připraví do speciální kartónové krabice pro kurýra. V případě zvolení zaslání kurýrem je balík navíc opatřen dodatečnou ochranou proti poškození a nemusíte se tak bát, že by Vám obraz na plátně přišel poškozený!

Share: